منوی اصلی سایت
آيين گرامیداشت روز پزشک در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

82196807-70953367

به گزارش روابط عمومي دانشگاه: آیین گرامیداشت سالروز تولد حکیم ایرانی ابوعلی سینا و روز پزشک كه با حضور حجت الاسلام والمسلمين حاج آقاي اميني امام جمعه شاهرود، مهندس تركماني معاون عمراني و برنامه ريزي فرمانداري ،مهندس باقري رئيس شورای شهر اسلامي ،دكترصالحي مقدم رئیس سازمان نظام پزشکی شاهرود، دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ومعاونين و مديران دانشگاه درتالار لاله دانشگاه برگزار گرديد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود ضمن خير مقدم و تبريك اين روز گفت : آنچه براي طب و طبابت حكيمانه ملاك اصلي است ، ارزشهاي والاي انساني است و رمز موفقيت در اين حرفه مقدس رجوع به ارزشهاي والاي انساني و مرور آنها در ارائه خدمات سلامت است

دكتر موسوي گفت:خدمات ماندگار جامعه پزشکی در حوزه سلامت و درمان از قرن ها پیش موجب افزایش امید به زندگی در مردم بوده است و خدمت به خلایق سر لوحه کار این جامعه است.

وی با بیان اینکه در هر جامعه ای کاستی های احتمالی وجود دارد و قابلیت ارتقای آن موجود است، تاکید کرد:نقایص موجود در مقایسه با خدمات انجام شده چندان قابل توجه نیستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ادامه داد: جامعه پزشکی قابل افتخار هستند و هر روز بر افتخارات آنان افزوده می شودکه این امر در حوزه تولید علم بسیار مشهود است.

موسوی تاکید کرد:بیمارستان بهار شاهرود وضعیت بهداشتی و درمانی این شهر رامتفاوت کرده است و همفکری ، تعامل و برنامه ریزی در حوزه های تخصصی برای توسعه خدمات تخصصی به مردم اولویت دارد.
وی با تاکید براینکه بخش سوختگی با تجهیزات پیشرفته در بیمارستان های استان سمنان نیاز اصلی است ،گفت: پیگیری و خرید تجهیزات نوین و لازم این بخش در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به انجام رسیده است.
وی با اشاره به اینکه مسئولان وزارت بهداشت بیمارستان بهار شاهرود یکی از بی نظیر ترین بیمارستان ها در کشور محسوب می شود

وي افزود: پیگیری برای ایجاد دانشکده دندانپزشکی با توجه به ظرفیت و نیاز موجود درحال انجام است که این امر ارتقای دانشگاه و خدمات رسانی به مردم را درپی دارد.
دكتر موسوي تاکید کرد: جامعه پزشکی به عنوان یک گروه مرجع باید پاسخگوی مردم باشد و ارتباط بیشتری با جامعه داشته باشد.
شایان ذكر است:اجرای موسیقی زنده سنتی توسط گروه عرفان و اهدای جوایز به برندگان مسابقه فرهنگی از دیگر برنامه های اجرایی در آیین بود.

21 نوامبر 2016 , 11:00
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شاهرود
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود می باشد. طراحی توسط شرکت وب آفرین