منوی اصلی سایت
پیام تبریک سرپرست محترم دانشکده پزشکی به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی 99-1398

دکتر مهدی میرزائی سرپرست محترم دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به همه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تبریک گفتند. در متن این پیام چنین آمده است:

همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.

اقتدار و افتخار غرورآمیز ایران اسلامی و اعتلای جایگاه میهن عزیزمان، مرهون تلاش اصحاب علم و دانش است که در راستای فتح قله‌های رفیع علم، فناوری و توسعه فرهنگی و اجتماعی این مرز و بوم گام برداشته و دانشگاه به عنوان نهاد رفیع فرهنگی، آموزشی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، نقش بی بدیلی در کشور دارد.

بدینوسیله آغاز ماه مهر، بهار علم و دانش را حضور تمامی همکاران دانشگاهی، اساتید گرانقدر و دانشجویان گرامی به ویژه به دانشجویان جدیدالورود تبریک عرض می نمایم و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

امیدوارم دانشجویان عزیز، این تحول عظیم در مسیر زندگی خود را غنیمت شمرده و ضمن کسب علم و تخصص مفید در راستای ثروت آفرینی، همواره به ارزشهای اخلاقی و دینی پایبند باشند. بی شک تحصیل علم دانشجویان گرانقدر در یک دانشگاه علوم پزشکی به سبب ذات خدمتی که قرار است در آینده در اختیار انسان ها قرار دهند افتخار بزرگی است. امیدوارم در این راه پرافتخار با خلوص نیت گام بگذارید.

اینجانب به عنوان سکاندار آموزش رشته پزشکی در این دانشکده و به نیابت از طرف اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده، تلاش می کنم با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، آرمان های بلند انقلاب اسلامی را با همیاری شما دانشگاهیان در محیط مقدس علم و پژوهش محقق سازم.

دکتر مهدی میرزائی

سرپرست دانشکده پزشکی

19 سپتامبر 2019 , 20:56
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شاهرود
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود می باشد. طراحی توسط شرکت وب آفرین